Autode ost teenus üle Eesti - carprice.eeAutojuhtidel tõstatub varem või hiljem teema auto vahetamise kohta uuema ja vägevama vastu. Autode ost toimub tihti kokkuostjate kaudu, kes hiljem, olles eelnevalt need korda teinud, autod uuesti maha müüvad.


Kes kasutab autode kokkuostuteenust?

1. Tavalised autojuhid. Sageli selline autoomanik ei jõua otsusele vanast autost lahti saada kohe, vаid alles mõne aja pärast. Tavaliselt omanik lihtsalt loobub auto pidevast remondist ja korrashoiust. Siis on ta valmis autoga hüvasti jätma mis tahes tingimustel. Väärib ka märkimist, et see on väga tulus. Ükski autoomanik, kes sõidukit jälle remontima peab hakkama, ei saa garanteerida, et see kord jääb viimaseks. Seetõttu on talle kasulikum sellega hüvasti jätta, ehkki müügisumma kahaneb veidi. Sama kasulik on teenus neile, kellel on avarii läbi teinud sõiduk. Sel puhul ei tasu ju unustada, et kulutused remondile võivad vägagi tasku pihta käia. Seetõttu on autode kokkuostuteenuse kasutamine neile sobivaim variant.


2. Mis puudutab juriidilisi isikuid, siis nemad kasutavad samuti sageli autode kokkuostuteenust. Firmad ei soovi eriti palju raha kulutada vanade autode sagedase remondi peale või pole neil aega ise autode müügiga tegelda. Sageli võetakse vastu otsus vana auto maha müüa ja uus osta.

Miks on kasulik auto maha müüa kasutatud autode kokkuostja kaudu?


Igaüks, kes teab, mida tähendab autode ost, on kindel, et mõnikord ei ole lihtne valida seda õiget. Mida veel siis öelda auto müümise kohta! Pidevalt on vaja kuulutust värskendada, et teavitada sõiduki kõigist märkimist väärt omadustest huvitatutele, kui neid üldse leidub, samuti on raske leida aega selleks, et oma autot näidata.


Teine asi on edasimüüja poole pöördumine. Kui olete korra avalduse ära täitnud, saate palju hinnapakkumisi ja valite endale kõige sobivama.


Üldiselt neid, kes soovivad müüa autot neile, kes teostavad igas seisus autode ostu, tuleb üha enam juurde.


04.01.2019