Kuidas valida autode kokkuostu partnerit?


Selleks, et auto kiiremini müüa, tasub pöörduda autosid kokku ostvasse ettevõttesse. Nii pole vaja kulutada aega kuulutuste levitamisele, kohtumisele ostjatega ega proovisõitudele. Tähtis pole ju mitte lihtsalt auto müümine, vaid võimalus teha seda turvaliselt ja parima hinnaga. Müümine autode kokkuostuettevõttele on tavalisest müügist alati tõhusam. Kuidas aga valida sobivaim autode kokkuostu ettevõte?


Mõnikord erineb ühe ettevõtte autoostuhind teise omast märkimisväärselt. Mis seda põhjustab? Sageli juhtub, et lepingus esineb raskesti mõistetavaid alajaotisi, mis tekitavad teile täiendavaid kulutusi. Allpool toome ära punktid, mis aitavad õige autode kokkuostu ettevõtte valida:

  • Tasub uurida, kui kaua on ettevõte töötanud. Meie riigis on autosid kokku ostvaid ettevõtteid palju, kuid mitmed neist tegelevad pettusega. Kõige sagedamini pakuvad niisugused ettevõtted soodsamat hinda, kuid pärast auto kättesaamist kaovad. Turvalisem on pöörduda niisugusesse autode kokkuostu ettevõttesse, mis on töötanud juba pikki aastaid.
  • Samuti on oluline, et teie aeg oleks auto müümisel optimaalselt kulunud. Kui veebileheküljel on mitmeid kokkuostjaid, siis müüte auto kiiremini maha.
  • Veenduge, et autode kokkuostu ettevõttes töötaks mitu inimest. Nii saate olla kindel, et teile tagatakse hea eksperthinnang ja teil õnnestub auto müüa maksimaalselt kasulikult.


Niisugused on peamised punktid, mida tasub arvesse võtta, kui valite autode kokkuostuga tegelevat ettevõtet. Kasutage neid, et müüa auto võimalikult turvaliselt ja kasulikult!


Aadressil carprice.ee on võimalik täita üks taotlus ja saada selle peale mitmeid hinnapakkumisi auto väljaostuks.


25.07.2019