Autode kokkuost ehk autode ost – mugav lahendus


Iseseisev auto müük on raskem ning ajakulukaim protsess, millest on võimalik loobuda kasutades spetsialistide autode kokkuostu teenust.

Te peate tegelema autopesu ja keemilise puhastusega, tegema kvaliteetsed fotod, panema info auto kohta üles veebileheküljele ja lõputult kohtuma võimalike ostjatega. Kas autot on võimalik müüa lihtsamalt? Jah! Autode kokkuost ehk autode väljaost ehk autode ost on kõige kiirem ja kasulikum viis auto müümiseks. Millised on plussid auto müümisel ettevõttesse, mille tegevusala on autode kokkuost ehk autode väljaost ehk autode ost?

  • Mugav. Autode kokkuost ehk autode väljaost ehk autode ost on nende jaoks, kes hindavad oma aega ega taha seda lihtsalt niisama kulutada. Me ei hakka teilt küsima keemilist puhastust ega pisidetailide vahetust.
  • Kerge. Meie teenuses tehakse kõik teie eest ja antakse võimalus müüa auto kiiresti: te peate üksnes laadima üles foto ja auto kirjelduse, meie partnerid aga saadavad teile kasulikud hinnapakkumised.
  • Kiire. Nii kiiresti pole varem kellelgi autot müüa õnnestunud. Taotluse täitmisest müügini kuluvad loetud tunnid või päevad, ei mingit nädalate pikkust venitamist!

Müüa auto meie veebileheküljel on kõige parem otsus, mis hoiab teil kokku hulga aega, jõudu ja närve. Autode kokkuost ehk autode väljaost ehk autode ost – kiiresti, kergesti, mugavalt.


27.03.2020